نمایندگی زعفران ایرانی اصل

نمایندگی زعفران ایرانی اصل را از کجا بگیریم؟ شرایط گرفتن نمایندگی زعفران ایرانی اصل به چه شکلی است؟ آیا می توان زعفران ایرانی اصل را با قیمت مناسب خریداری کرد؟

طبق آمار گمرک در 4 ماهه اول امسال بیش از 58 هزار کیلوگرم زعفران از کشور صادر شده است که از این مقدار فقط 11 کیلوگرم در بسته بندی های کمتر از 10 گرم صادر شده است؛ یعنی فقط 18 هزارم درصد کل صادرات! این در حالی است که متوسط قیمت این میزان صادرات بیش از 13 میلیون تومان بوده است. اما 99.98 درصد باقیمانده که عمدتا به صورت بسته بندی های بیش از 30 گرم صادر شده است کمتر از 5 میلیون تومان به فروش رفته است.

خبرها حاکی از این است که 39 هزار و 839 کیلوگرم معادل 68 درصد کل صادرات در بسته بندی های بیش از 30گرم به قیمت هر کیلو فقط 4 میلیون و 100 هزار تومان صادر شده است.

در بعضی از مناطق ایران مثل قائنات که تولید زعفران زیاد است، بیشتر اوقات نیاز به فروش بیشتر احساس می شود، که می توان از محل های معتبر نمایندگی زعفران ایرانی را گرفت. پشتیبانی زعفران و اصل بودن زعفران یکی از فاکتورهای مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید.

بسته بندی پاکتی زعفران

این مقاله را هم از دست ندهید:  چگونه و از کجا زعفران اصلی و خوب بخریم؟

اگر می خواهید بهترین زعفران ایرانی را در محل فروش خود، با نازلترین قیمت به دست مشتریانتان برسانید، چه به صورت عمده و چه به صورت خرده فروشی پیشنهاد می کنیم که با ما همراه شوید.

زعفران ایرانی اصل را می توان در کیفت و درجه های مختلفی تهیه کرد، که زعفران ایرانی اصل شامل 3 درجه یا گرید می باشد که شامل درجه 1، 2 و 3 می باشد که درجه 1 و 2 آن کیفیت بسیار مطلوبی را دارا می باشد.

درجه 3 بیشتر مردم فکر میکنند که از کیفیت و جنس خوبی اصلا استفاده نمی شود ولی باید عرض کنم که به این شکل نیست، میزان کثیفی(سفیدی) در آن فقط زیاد است.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس