تجارت اینترنتی زعفران قائنات

تجارت اینترنتی زعفران قائنات ارسال دیدگاه

آیا با کسب و کار اینترنتی آشنا هستید؟ آیا میخواهید در تجارت زعفران هم از اینترنت استفاده کنید؟ آیا مراکزی که در حوزه تجارت اینترنتی زعفران قائنات کار میکنند را میشناسید؟

زعفران گیاهی گران قیمت و با خواص بالا می باشد. از آنجا که در کشورمان تمام مراحل کاشت ، داشت و برداشت زعفران به صورت دستی و سنتی می باشد بالا بودن هزینه نیروی کار اسنانی باعث افزایش مبالغ بر قیمت تمام شده زعفران می شود.

علت هزینه بالای زعفران، دشواری استخراج دستی تعداد کلاله‌هایی می‌باشد که تنها بخشی از گیاه زعفران هستند که عطر و طعم مورد نظر را دارا می‌باشند. برای به دست آوردن بازده سود آور زعفران، به تعداد زیادی گل نیاز است.

تجارت و استفاده از زعفران بیش از سه‌ هزار سال است که زعفران به یک چاشنی، عطردهنده، رنگ‌دهنده و داروی کلیدی تبدیل شده‌ است که باعث شده از این محصول در صنایع غذایی ، دارویی و …. استفاده شایانی شود.
صادرات فله‌اي زعفران ايراني به دليل عدم برخورداري از برند مناسب بسته بندي سبب شده تا سود اصلي زعفران ايران را کشورهاي ديگر در اختيار داشته باشند.

تنها 7 درصد زعفران ما به صورت بسته‌بندي زير 10 گرم صادر مي شود و ما بقي بين 10 گرم تا 500 گرم متغير است.‏

از طرفی وجود واسطه ها در مراحل تهیه زعفران تا عرضه آن به مشتری یکی دیگر ار عوامل گرانی قیمت زعفران محسوب می شود.

با استفاده ازتجارت اینترنتی زعفران مشتری می تواند به صورت مستقیم با تولید کننده زعفران ارتباط برقرار کرده و زعفران مورد نظر خود را سفارش داده و در کوتاه ترین زمان دریافت کند.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات با استفاده از تجارت اینترنتی انواع زعفران درجه یک و مرغوب را به صورت فله و بسته بندی در مقادیر دلخواه مشتری به سرتاسر ایران عرضه میکند. برای سفارش محصول با ما تماس بگیرید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *