آیا می خواهید زعفران را به صورت بسته بندی، آن هم بسته بندی جدید و درجه یک خریداری کنید؟ آیا کیفیت و نوع بسته بندی برای شما اهمیت ویژه ای دارد؟ آیا می خواهید انواع زعفران بسته بندی را با قیمت عالی خریداری کنید؟ مزایای بسته بندی زعفران چیست؟

منطقه قائنات که در استان خراسان جنوبی وجود دارد از آب و هوا و زمین های کشاورزی بسیار مناسبی برای کشت زعفران برخوردار است از این رو زعفران قائنات در ایران زبان زد بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است فروش زعفران به صورت فله و بسته بندی در سرتاسر ایران انجام می شود.

چنانچه زعفران در معرض نور، محیط بسیار گرم و رطوبت زیاد قرار بگیرد به تدریج کیفیت خود را از دست می دهد. بسته بندی صحیح زعفران، کیفیت این محصول گران قیمت را که حاصل دسترنج صدها کشاورز است را تضمین می کند.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات، زعفران منطقه قائنات را از کشاورزان خریداری نموده و با بهترین شرایط و حفظ کیفیت زعفران در قالب بسته بندی های مختلف به بازار عرضه می کند.

بسته بندی های فروشگاه زعفران ممتاز قائنات در ابعاد و رنگ های مختلف طراحی شده است. ظروف استفاده شده برای بسته بندی نیز ظروف مناسب بهداشتی و با کیفیت بالا می باشند.

اطلاعات لازم در مورد روش استفاده از زعفران ، شرایط نگهداری آن و وزن محصول بسته بندی شده روی همه بسته بندی ها درج شده است.

برای سفارش جدیدترین زعفران بسته بندی قائنات می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

این مقاله را هم از دست ندهید:  تفاوت انواع زعفران تاریخ مصرف گذشته و زعفران تازه