مرکز صادرات عمده زعفران ایران

اگر سالانه زعفران از زمین های کشاورزی خود جمع آوری می کنید و میخواهید آن را صادر کنید، اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده صادر کنید، اگر سودآوری بالا مد نظر شما است، با بهترین مرکز صادرات عمده زعفران ایران، همراه شوید.

اگر سالانه زعفران از زمین های کشاورزی خود جمع آوری می کنید و میخواهید آن را صادر کنید، و با سودآوری بالا آن را بفروشید؟ اگر می خواهید زعفران را به صورت عمده صادر کنید، و یا زعفران عمده و با کیفیت بالا خریداری کنید با بهترین مرکز صادرات عمده زعفران ایران، همراه شوید.

ایران یکی از بزرگترین تولیدکننده و صادرکنندگان زعفران به حساب می‌آید و نزدیک به 35 کشور جهان خریدار این محصول هستند، در نیمه اول امسال فروش زعفران به طور کلی برای کشور 78 میلیون دلار ارزآوری داشته است.

صادرات عمده زعفران ایران

آمارها نشان می‌دهد که به تفکیک فروش زعفران در حجم عمده کمتر از 36 میلیون دلار و در بسته‌بندی های آماده خرده‌فروشی کمتر از 42 میلیون دلار ارزش داشته است، این در حالی است که قیمت زعفران عمده در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 200 دلار و قیمت زعفران در بسته‌بندی‌های 30 گرمی حدود 20 دلار افزایش یافته است.

همچنین مقایسه آماری بین میزان صادرات زعفران طی نیمه نخست امسال با مدت مشابه سال گذشته نشان می‌دهد که میزان صادرات زعفران درحجم بیش از سی گرمی به لحاظ وزنی بیش از 60 درصد و به لحاظ ارزشی 85 درصد افزایش داشته است.

انواع زعفران ایرانی از معدود محصولات کشاورزی هستند که همواره پتانسل صادرات داشته، و می توان بهترین انواع آن را با یکسری شرایط خاص و ویژه به هر کشوری صادر نمود.

این مقاله را هم از دست ندهید:  صادرات زعفران به دبی

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات، از تمامی تولیدکنندگان عمده زعفران و دارندگان زعفران عمده، دعوت به همکاری می نماید.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات یکی از معتبرترین فروشگاه های عرضه زعفران به صورت عمده و خرده فروشی می باشد که توانسته با استفاده از پتانسیل بالایی که دارد انواع زعفران را با بالاترین کیفیت در بازار عرضه کند. این فروشگاه تامین کننده زعفران عمده در ایران است و آمادگی لازم جهت همکاری با افرادی که، زعفران را به خارج از کشور می خواهند صادر کنند را دارد.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس