قیمت فروش عمده زعفران قائنات

قیمت فروش عمده زعفران قائنات

مراکز معتبرخرید و فروش عمده زعفران قائنات کدامند؟ از کجا می توان زعفران قائنات اصل را با قیمت مناسب خریداری نمود؟ قیمت فروش عمده زعفران قائنات اصل هم اکنون چقدر است؟

زعفران از محصولات ارزشمند و ارز آور برای کشورمان ایران به شمار می‌ آید. استان خراسان جنوبی از بزرگترین تولید کنندگان زعفران در کشور بوده که امسال با برداشت ۵۴ تن زعفران خشک از اراضی این استان، توانسته رتبه نخست کشور را از نظر کیفیت زعفران و فروش عمده زعفران به خود اختصاص دهد.

منطقه قائنات، زادگاه زعفران بوده و برند زعفران در کشور به عنوان زعفران قائنات شناخته می‌ شود. ویژگی های آب و هوایی و جغرافیایی منطقه قائنات سبب شده کیفیت زعفران قائنات نسبت به زعفران سایر مناطق همواره حرف اول را بزند.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات به دلیل استقرار در خراسان‌ جنوبی و دسترسی آسان و راحت به زعفران اصل قائنات، از تامین کنندگان زعفران، توانسته برای ارگان های مختلف مصرف کننده، زعفران عمده قائنات را در سراسر نقاط کشور تامین کند.

بسته بندی خاتم زعفران

در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات انواع زعفران نگین، پوشال، سرگل و دسته به صورت جزئی در بسته بندی های گرمی و مثقالی در وزن های مختلف به سراسر ایران ارسال می شود. و همچنین فروش عمده زعفران قائنات در تهران و همچنین در اصفهان و دیگر شهر های ایران فراهم نموده است.

فروشگاه ما مفتخر است، زعفران قائنات باکیفیت را در مقادیر بالا (بیشتر از یک کیلو) به صورت عمده به مشتریان خود عرضه نمایند.قیمت فروش عمده زعفران قائنات در سایت بسته به نوسانات روز بازار زعفران اعلام می شود.

برای آگاهی از قیمت به روز فروش عمده زعفران قائنات می توانید به سایت مراجعه کرده و یا با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.