بزرگترین تولیدی زعفران بسته بندی

بزرگترین تولیدی زعفران بسته بندی

چرا زعفران بسته بندی خراسان از کیفیت بالاتری برخوردار است؟ آیا کیفیت زعفران بسته بندی شده با نوع فله آن متفاوت است؟ قیمت زعفران بسته بندی مناسبت تر است یا زعفران فله؟
این گیاه عطر و بوی فوق العاده ای دارد و همچنین از خواص بی نظیری برخوردار بوده که از این رو مصارف خوراکی، دارویی و پزشکی زیادی دارد که کشور ایران در حال حاظر بزرگترین تولید کننده زعفران مرغوب می باشد.

بسیاری از شرکت ها برای اینکه برند خود را در بین مردم به رسمیت بشناسند زعفران خود را به صورت بسته بندی های مختلف وارد بازار میکنند تا زعفرانشان در بین مردم شناخته شده و معروف شود. یکی از بهترین کارهایی که باعث برندینگ زعفران در بین تمامی مردم جهان شده است بسته بندی زعفران است که این عامل باعث شناخت زعفران ایران به سرتاسر دنیا شده است. و شرکت های برند توانسته اند در بسیاری از کشورها با استفاده از بسته بندی های شکیلی که ارائه داده اند در آن کشور معروف شوند.

زعفران در شهرهای گرمسیری و نیمه گرمسیری ایران رشد می کند که در این بین ۹۰ درصد از کل زعفران ایران در استان خراسان تولید می شود. خراسان یکی از بزرگترین تولید کنندگان این چاشنی در ایران می باشد. از زمان های بسیار دور کشت زعفران در ایران و خراسان رواج داشته است به همین دلیل بیشتر کشاورزان این منطقه محصول تولیدی مهم خود را زعفران قرار داده اند و در کاشت و برداشت زعفران تجربه های زیادی به دست آورده اند که این موضوع باعث شده است کیفیت زعفران این منطقه بالا برود.

علت تفاوت قیمت زعفران فله و بسته بندی
همانطور که می دانید اگر به بازار بروید و بخواهید زعفران بخرید با دو نوع فله و بسته بندی شده آن رو به رو می شوید که معمولا تفاوت قیمت دارد. زعفران بسته بندی شده به دلیل طی کردن مراحل اثبات کیفیت و همچنین هزینه ی پراخت شده برای ظروف بسته بندی گران تر از زعفران فله می باشد اما نکته قابل توجه این است که بسته بندی این گیاه مانند شناسنامه محصول می باشد زیرا در نوع فله زعفران امکان وجود زعفران تقلبی وجود دارد پس بهتر است پول بیشتری بپردازیم و زعفران بسته بندی شده که کیفیت بالاتری دارد را خریداری کنیم. یکی از زعفران های مرغوب در بازار که به صورت فله و بسته بندی شده موجود است زعفران فروشگاه قائنات می باشد.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۴۳

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.