کشورهای خریدار زعفران ایران کدامند؟ صادرات زعفران به چه کشورهایی انجام می شود؟ خریداران زعفران ایران در امارت و چین کدامند؟ قوانین صادرات زعفران چیست؟ چگونه می‌توان زعفران ایران را به کشورهای خارجی صادر کرد؟

زعفران ایران به ۵۴ کشور جهان صادر می‌شود که از جمله آنها امارات متحده عربی، آمریکا، انگلستان، آلمان، چین، فرانسه و ایتالیا می باشند
امارات متحده عربی در بین خریداران زعفران بزرگترین مشتری زعفران ایران می باشد امارات متحده عربی با خرید ۱۹ تن زعفران از ایران و هنگ کنگ ۱۵ تن و اسپانیا با ۱۰ تن، به ترتیب از بزرگترین کشورهای خریدار زعفران ایران هستند.

در کشورهای خارج بر کیفیت محصولات وارداتی خصوصاً محصولات غذایی کنترل دقیق و سختی انجام می‌شود تا از واردات هر گونه محصولات بی کیفیت و درجه پایین جلوگیری نمایند.

این مقاله را هم از دست ندهید:  بازار خرید زعفران اصلی

زعفران هم از این قاعده مستثنا نیست و از طرفی به خاطر اینکه زعفران محصول گرانبهاست نظارت بر روی کیفیت این محصول بیشتر است
زعفران قائنات خراسان جنوبی به دلیل برخورداری از شرایط اقلیمی خاص منطقه، از نظر کیفیت بالاترین درجه را نسبت به انواع زعفران در کشور ایران دارا می باشد.

زعفران قائنات در دنیا زبانزد و شناخته شده بوده و طرفداران بسیاری در خارج از کشور دارد.

علی رقم نوسانات لحظه ای قیمت زعفران در ایران، در کشورهای خارج زعفران بدون تاثیر پذیرفتن از این نوسانات به فروش می رسد و می‌ توان با صادرات زعفران ایران به کشورهای خارجی آن را با قیمت بالاتری عرضه کرد.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات مستقر در مهد زعفران ایران یعنی منطقه قائنات بوده و با داشتن تجارب چندین ساله در زمینه زعفران و نیز دانش وسیع در حوزه زعفران و صادرات آن توانسته است به عنوان یکی از تامین کنندگان زعفران صادراتی ایران در بین خریداران عمده زعفران شناخته شود.

دسترسی به مقادیر بالای زعفران آن هم زعفران قائنات اصل با کیفیت اعلا ،در تمام ایام سال و عرضه آن به تمام نقاط کشور سبب شده فروشگاه زعفران ممتاز قائنات جایگاه خوبی را در بین صادرکنندگان زعفران پیدا کند.

برای اطلاع از قیمت صادرات زعفران به سایر کشورها می‌توانید با واحد فروش تماس بگیرید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات