قیمت لحظه ای زعفران دسته قائنات

قیمت لحظه ای زعفران دسته قائنات

سایت معتبر برای پیگیری قیمت لحظه ای زعفران قائنات چیست؟ قیمت زعفران دسته قائنات نسبت به روزهای قبل چه تغییراتی داشته است؟ موارد استفاده زعفران دسته قائنات چیست و از کجا می توان آن را خریداری کرد؟

زعفران به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود:

زعفران دسته، پوشال، نگین و سرگل ممتاز اساس تقسیم بندی زعفران میزان خامه یا سفیدی همراه کلاله در محصول مورد نظر می باشد. زعفران دسته پایه ای ترین نوع زعفران است یعنی در آن هیچ قسمتی از زعفران که از گل زعفران استخراج می شود، جدا نشده است.

زعفران دسته کلاله یا قسمت قرمزی به همراه سفیدی از گل استخراج شده و به صورت مرتب روی هم قرار گرفته و خشک می‌شود سپس توسط نخ به صورت دسته پیچیده می‌شوند نحوه روی هم قرار گرفتن رشته های زعفران به دو صورت تک سویه و دوسویه می‌باشد.

در چینش تک سویه کلاله ها قرمز رنگ روی هم و خامه روی هم قرار می‌گیرد. در چینش دوسویه، خامه در وسط قرار گرفته و کلاله به سمت بیرون قرار می گیرد و به همین دلیل از ظاهر بسیار زیبایی برخوردار است.

در زعفران دسته به دلیل سه شاخه بودن کلاله و همراه بودن سفیدی به دنبال آن امکان تقلب صفر می باشد و به همین جهت بسیاری از متقاضیان ترجیح می دهند به خاطر اطمینان از اصل بودن زعفران، زعفران دسته را خریداری کنند. به علاوه قیمت زعفران دسته به علت دارا بودن سفیدی نسبت به انواع دیگر زعفران پایین‌تر است.

زعفران دسته قائنات از نظر ظاهری دارای کلاله های قرمز خوشرنگ، درشت و ضخیم بوده که نسبت کلاله به سفیدی نیز به نسبت زعفران سایر مناطق بیشتر است. با شروع پاییز و آغاز برداشت زعفران و ورود زعفران تازه امسالی به بازار، قیمت انواع زعفران نوسانات چشمگیری خواهد داشت.

برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران دسته قائنات و خرید نوع مرغوب آن با ما تماس بگیرید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.