نحوه صادرات زعفران خوب

نحوه صادرات زعفران به سایر کشورها چگونه است؟ آیا همه افراد به راحتی می توانند اقدام به صادرات زعفران نمایند؟ برای صادرات انواع زعفران داشتن چه مجوزهایی الزامی است؟ هزینه‌ صادرات زعفران به کشورهای اروپایی چقدر است؟

صادرات زعفران قوانین خاص خود را دارد. برای صادرات انواع زعفران به صورت فله یا بسته بندی بایستی برخی از مجوزهای لازم را کسب و پس از پرداخت هزینه های گمرک اقدام به صادرات زعفران نمود.

داشتن کارت بازرگانی جهت صادرات زعفران ضروری می باشد که می توان آن را از اداره بازرگانی دریافت نمود. داشتن گواهی استاندارد و گواهی بهداشت بر حسب درخواست خریداران زعفران نیز از دیگر الزامات صادرات زعفران می باشد.

هزینه های گمرک بسته به کشور مقصد متفاوت می باشد. پس از انجام تشریفات گمرکی خواهید توانست آن را به کشور مقصد ارسال نمایید.

قیمت زعفران در کشورهای خارج چندین برابر قیمت زعفران در ایران می باشد. صادرات زعفران به کشورهای اروپایی بسیار سود آور است.

قیمت یک گرم زعفران

این مقاله را هم از دست ندهید:  نمایندگی صادرات زعفران فله در همدان

بسته به درخواست خریداران زعفران انواع زعفران به صورت فله و بسته بندی صادر می شود.

زعفران سرگل صادراتی و نگین در بین خریداران زعفران برای صادرات طرفداران زیادی دارد فروشگاه زعفران ممتاز قائنات با عرضه مرغوبترین زعفران سرگل و نگین یکی از بهترین تامین کنندگان زعفران صادراتی می باشد.

درشتی و سالم بودن رشته های زعفران، قدرت رنگی بسیار بالا و عطر و بوی بی نظیر انواع زعفران عرضه شده توسط فروشگاه زعفران ممتاز قائنات سبب شده صادر کنندگان زعفران، زعفران مورد نظر خود را از فروشگاه ما خریداری نمایند.

برای خرید انواع زعفران قائنات درجه یک صادراتی با واحد ما تماس بگیرید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس