قیمت زعفران صادراتی درجه یک

قیمت زعفران صادراتی درجه یک

زعفران صادراتی درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟ از کجا می توان زعفران صادراتی درجه یک و تضمینی خریداری نمود؟ قیمت زعفران صادراتی درجه یک چقدر است؟ برای خرید زعفران صادراتی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در کشورمان، ایران، سالیانه ۲۳۰ تن زعفران تولید می شود. ایران از نظر کیفیت و کمیت در تولید زعفران رتبه نخست را در جهان دارا است. استان های خراسان رضوی و جنوبی از عمده ترین تولیدکنندگان زعفران کشور می‌ باشند. از آنجا که زعفران ایران از کیفیت بالایی برخوردار است، متقاضیان زیادی داشته و به بسیاری از کشورها مانند اروپا، اسپانیا، چین، عربستان و… صادر می شود.

برای صادرات زعفران به خارج از کشور پس از دریافت گواهی استاندارد و گواهی بهداشت نهاد صادر کننده زعفران بایستی کارت بازرگانی و مجوز صدور زعفران را اخذ نموده تا بتوانند زعفران را به کشور مقصد صادر نماید.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات خود از تولید کنندگان زعفران بوده و زعفران صادراتی درجه یک که تهیه شده از منطقه قائنات و با کیفیت بسیار بالا می باشد به صورت جزئی و عمده به مشتریان عرضه می کنند.

بسته بندی خاتم زعفران

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات، زعفران صادراتی درجه یک را در مقادیر جزئی به صورت بسته بندی های گرمی و مثقالی و در مقادیر بالاتر از یک کیلو به صورت فله و عمده با قیمت پایه و بسیار مناسب به سراسر نقاط کشور ارسال می کند.

در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات به دلیل حذف واسطه های خرید بین کشاورز و خریدار کیفیت و اصل بودن زعفران حفظ شده بعلاون قیمت زعفران صادراتی عرضه شده به مشتریان قیمت واقعی و پایه خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت زعفران صادراتی درجه یک با واحد فروش ما تماس بگیرید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.