وضعیت صادرات زعفران در ایران

وضعیت صادرات زعفران در ایران

وضعیت صادرات زعفران در ایران چگونه است؟ ارزش صادرات زعفران در ایران چقدر است؟ نحو ه ی صادرات زعفران به سایر کشورها چگونه است؟ قیمت زعفران صادراتی درجه یک چقدر است؟ از کجا میتوان زعفران درجه یک صادراتی خریداری نمود؟

زعفران ایران به دلیل دارا بودن استانداردهای لازم و کیفیت بالایی که دارد، طرفداران بی شماری داشته و به همین جهت میزان صادرات زعفران در ایران زیاد است.

کشور ایران از بزرگترین تولیدکنندگان زعفران مرغوب دنیا می باشد. تقریباً ۷۵ درصد زعفران تولید شده در ایران به ۵۴ کشور دنیا صادر می‌ شود. صادرات فله ای زعفران و ضعف بسته بندی زعفران سبب شده علی رغم کیفیت بالای زعفران ایران و بالا بودن آمار صادرات زعفران؛ سود ناشی از صادرات زعفران به جیب کشورهای دیگر روانه شود.

کشورهایی مانند اسپانیا و چین، زعفران ایران را به صورت بسته بندی نشده و زعفران فله ای خریداری کرده و سپس با نام خودشان بسته بندی و روانه بازارهای بین المللی می کنند.

بسته بندی خاتم زعفران

قیمت زعفران صادراتی در این کشورها حداقل ۳ تا ۴ برابر قیمت زعفران صادراتی در ایران است. بنابراین این کشورها سود کلانی از واردات زعفران به دست می‌ آورند. چنانچه قصد صادرات زعفران را دارید می توانید انواع زعفران درجه یک صادراتی را به صورت بسته بندی شده با بهترین قیمت از فروشگاه زعفران ممتاز قائنات خریداری نمایید.

انواع زعفران سرگل صادراتی و زعفران نگین صادراتی در بسته‌ بندی‌ های خاتم، آذین، گوهر و… به صورت گرمی و مثقالی بسته به درخواست مشتریان بسته بندی شده و به شهر مورد نظر ارسال می گردد.

از ویژگی های متمایز زعفران بسته بندی شده صادراتی در فروشگاه زعفران ممتاز قائنات می‌ توان به این موارد اشاره کرد:

– رشته های زعفران یکدست قرمز بوده و فاقد هرگونه سفیدی و خامه زعفران است.

– رشته ها ضخیم و درشت بوده و ظاهری چشم‌ نواز دارد.

– رشته های شکسته شده و خرد شده از محصول جدا شده بنابراین محتویات زعفران صادراتی بسته بندی شده، تماماً دارای رشته های یکدست درشت و سالم هستند.

– قدرت رنگ دهی و عطر و بوی زعفران بسته بندی شده صادراتی نیز بسیار بالا می باشد.

برای خرید زعفران صادراتی و آگاهی از قیمت زعفران درجه یک صادراتی می توانید با واحد فروش ما تماس بگیرید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.