قیمت زعفران نگین صادراتی

قیمت زعفران نگین صادراتی

مرغوبترین زعفران برای صادرات کدام است؟ تفاوت زعفران نگین با زعفران نگین صادراتی در چیست؟ قیمت زعفران نگین صادراتی چقدر است؟ زعفران نگین صادراتی چگونه به دست می آید؟ مرکز فروش زعفران نگین صادراتی کجاست؟ از کجا میتوان زعفران نگین صادراتی را در مقادیر بالا و با قیمت مناسب خریداری نمود؟

قیمت زعفران نگین صادراتی بسته به درجه کیفیت آن متفاوت است. زعفران نگین خود به انواع شبه نگین، نگین و سوپر نگین تقسیم‌ بندی می‌ شود.

در زعفران سوپر نگین سه رشته کلاله به هم متصل است و این امر سبب می‌ شود کلاله ها داخل هم کلاف شده و حجم بیشتری داشته باشند و زیباتر به نظر بیایند. این نوع زعفران در دسته پوشالی قرار می گیرد.

تهیه زعفران سوپر نگین زمان‌بر بوده و نیاز به مهارت و دقت خاصی دارد به همین دلیل قیمت زعفران سوپر نگین بسیار بالا میباشد.

زعفران نگین همانند زعفران سوپر نگین رشته های کلاله به هم متصل است. تفاوت زعفران نگین در رشته‌ های آن است. در زعفران نگین رشته ها کوتاه تر و ظریف تر است و در نتیجه از نظر کیفیت و قیمت بعد از زعفران سوپر نگین قرار دارد.

برای صادرات زعفران از با کیفیت ترین و مرغوب ترین انواع زعفران استفاده می شود. زعفران نگین صادراتی دارای رشته های طویل و ضخیم و با قدرت رنگ دهی فوق العاده زیاد می‌ باشد.

اکولوژی منطقه کاشت زعفران، برداشت مناسب زعفران و روش خشک کردن زعفران در تهیه و دستیابی به زعفران نگین صادراتی( زعفران قلمدار) از عوامل اساسی و تعیین کننده است.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات در زمینه کاشت و پرورش زعفران سال‌ها فعالیت داشته و مفتخر است با داشتن دانش و مهارت لازم در زمینه زعفران؛ انواع زعفران از جمله زعفران نگین صادراتی را تولید و عرضه نماید.

تهیه و برداشت زعفران از منطقه قائنات (بزرگترین منطقه تولید زعفران مرغوب کشور)، استفاده از تجربه زعفران کاران بومی منطقه، به کارگیری افراد با تجربه برای فرآوری و خشک کردن زعفران از جمله عواملی است که سبب شده انواع زعفران صادراتی عرضه شده فروشگاه زعفران ممتاز قائنات از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

رضایت مشتریان و خرید زعفران توسط خریداران عمده زعفران و صادرکنندگان زعفران و تداوم همکاری این عزیزان با ما گویای این مطلب است.

برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید به سایت فروشگاه زعفران ممتاز قائنات مراجعه فرمایید. قیمت زعفران با قیمت پایه و اصلی به مشتریان عرضه می شود.

رضایت مشتریان و ارائه کیفیت بالا همواره هدف ما بوده است.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.