صادرات زعفران از ایران

صادرات زعفران از ایران

نحوه صادرات زعفران از ایران به سایر کشورها چگونه است؟ برای صادرات زعفران از ایران به کشورهای اروپایی چه مراحل قانونی را باید انجام دهیم؟ سود صادرات زعفران چقدر است؟ از کجا میتوان زعفران درجه یک و مرغوب را برای صادرات زعفران خریداری نمود؟ قیمت خرید زعفران صادراتی چقدر است؟ آیا قصد صادرات زعفران به خارج از کشور را دارید؟

اگر می خواهید از جزئیات کامل صادرات زعفران و قوانین صادرات زعفران مطلع شوید خواندن این مطلب را از دست ندهید.

صادرات زعفران از ایران به سایر کشورها در مقادیر زیر ۳۰۰ گرم زعفران به صورت صادرات چمدانی امکان پذیر بوده و نیاز به اخذ مجوز ندارد.
برای صادرات زعفران در مقادیر بالاتر نیاز به  اخذ مجوزهای لازم و طی کردن مراحل قانونی آن می باشد.

برای واردات و صادرات هر محصولی ابتدا باید کارت بازرگانی داشته باشید. اخذ کارت بازرگانی نیز شرایط خاص خود را می‌ طلبد که با مراجعه به اتاق بازرگانی می‌ توانید اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید.

اخذ مجوز استاندارد و گواهی بهداشت نیز برای صادرات زعفران ضروری می باشد. پس از اخذ مجوزها با داشتن اسناد مورد نیاز به گمرک محل صدور زعفران مراجعه کرده و اظهارنامه صادراتی را تکمیل می کنید. با پرداخت هزینه ها و بازدید زعفران توسط ناظر و تایید اظهارنامه صادراتی کالا، شما می توانید زعفران را به کشور مقصد ارسال نمایید.

جهت صادرات بایستی از زعفران مرغوب و با کیفیت بالا استفاده شود. در کشورهای خارج بر روی محصولات وارداتی به خصوص مواد غذایی، نظارت دقیقی انجام میشود. بنابراین زعفران صادراتی بایستی استانداردهای لازم را داشته باشد و از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشد.

برای این که از صادرات زعفران از ایران به سایر کشور ها سود بیشتری کسب کنید شما می توانید زعفران را از محل اصلی تولید آن خریداری نمایید.

خرید زعفران صادراتی از منبع اصلی تولید یا تولیدکننده زعفران دو مزیت بزرگ دارد :
اول اینکه چون زعفران بدون واسطه از تولید کننده به دست شما میرسد، از اصل بودن زعفران اطمینان خواهید داشت و امکان تقلب در زعفران به دلیل دست به دست شدن و وجود واسطه ها به صفر می رسد.

دوم اینکه زعفران با کیفیت را می توانید با قیمت واقعی تولید و قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات که خود از تولیدکنندگان زعفران میباشد. شما با خرید از فروشگاه می توانید انواع زعفران صادراتی درجه یک را با قیمت بسیار مناسب تهیه کرده و با صادرات زعفران به سودهای بیشتری دست یابید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.