صادرات زعفران نگین درجه یک

صادرات زعفران نگین درجه یک

صادرات زعفران نگین بیشتر به چه کشورهایی است؟ زعفران نگین درجه یک صادراتی با چه قیمتی به فروش می رسد؟ هنگام صادرات زعفران نگین درجه یک به چه فاکتورهایی باید توجه داشت؟

صادرات زعفران نگین درجه یک بیشتر به کشوری مثل چین می باشد. کشور چین به دلیل وجود پتانسیل هایی که دارد، یکی از بزرگترین خریدارهای زعفران اصل ایرانی است. بیشتر زعفران صادراتی را جهت مصرف دارویی، عطرسازی می خرند.

زعفران نگین درجه یک در کشورهای اروِپایی باقیمت بالاتری به فروش می رود که البته این به فاکتورهای زیادی بستگی دارد که مثلا یکی از آنها میزان رنگ دهی این گیاه می باشد.

زعفران به دلیل منحصر به فرد بودنش و اینکه عطر و طعم دلپذیری که دارد برای تهیه غذاهای مختلفی استفاده می شود. علاوه بر موارد بالا در درمان بیماری ها هم مفید است که از آن بهره زیادی می برند.

زعفران نگین درجه یک چیست؟

نگین به بخش قرمز رنگ زعفران گفته می شود که در بازار آن را با نام هایی مثل نگین درجه یک، نگین سوپر، نگین اعلا می شناسند و قیمت آن نسبت به دیگر زعفران ها به دلیل تمیز بودن و درشتی آن بالاتر می باشد.

به همین علت است که بیشت کشورهای اروپایی دنبال همچین محصولی هستند. هنگام تولید این محصول تلاش زیادی می شود که آن را با بهترین روش ها تولید، خشک و نگه داری کنند.

نگین درجه یک، زعفرانی است که نیاز به یک زمین عالی و شرایط آب و هوایی مطلوبی دارد که در کشور ایران این نوع زعفران نگین را می توان به خوبی برداشت کرد.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۶۳

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.