تقاضا زعفران نگین در سیستان و بلوچستان

تقاضا زعفران نگین در سیستان و بلوچستان

آیا از متقاضیان خرید زعفران نگین هستید؟ آیا می خواهید در استان سیستان و بلوچستان زعفران نگین با کیفیت با بهترین قیمت را خریداری کنید؟ چگونه می توان در شهر خود با تقاضای زعفران نگین، نوع با کیفیت آن را دریافت نمود؟

زعفران بسته به نوع کلاله های موجود در محصول مورد نظر به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود. بهترین و مرغوبترین نوع زعفران، زعفران نگین می باشد.

زعفران نگین میزان کروسین(درجه رنگدهی) و سافرانال بالاتری نسبت به انواع دیگر زعفران دارد از ویژگی های ظاهری آن تمام قرمز بودن، حجیم و ضخیم تر بودن کلاله ها نسبت به انواع دیگر زعفران می باشد.

زعفران نگین در واقع با جدا شدن کلاله های گل زعفران از قسمت خامه به دست می آیند.

پروسه تبدیل رشته زعفران خام به نگین نیاز به مهارت خاص داشته و هزینه بر می‌باشد به همین دلیل زعفران نگین قیمت بیشتری نسبت به دیگر انواع زعفران داراست.

کلاله ها بایستی طوری از خامه جدا شوند که هیچ گونه سفیدی به همراه آن باقی نماند.پس از جداسازی کلاله ها فرایند خشک کردن و فراوری کلاله ها صورت می گیرد. زعفران نگین درجه یک کلاله ها صاف و بدون فر خوردگی خشک شده و از نظر ظاهری بسیار زیبا می باشد.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات، زعفران برداشت شده از مزارع این منطقه را بسته به  تقاضای مشتریان به غربی ترین و شرقی ترین نقاط کشور از جمله سیستان و بلوچستان ارسال می‌کند.

انواع زعفران نگین فروشگاه زعفران ممتاز قائنات به دلیل مرغوبیت بالا و مناسب بودن قیمت همواره متقاضیان زیادی از سراسر کشور دارد.

زعفران نگین با حذف هزینه های واسطه ها و با قیمت واقعی تولید شده در منطقه قائنات به استان سیستان و بلوچستان از طریق پست به آدرس مشتری ارسال می شود.

برای تقاضای زعفران نگین با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.