خرید زعفران بسته بندی شده

خرید زعفران بسته بندی شده

مرکز خرید زعفران بسته بندی شده اصل قائنات کجاست؟ آیا قصد خرید زعفران بسته بندی شده در جدیدترین ظروف با قیمت مناسب را دارید؟ مراحل تولید زعفران بسته بندی چگونه است؟

چنانچه قصد خرید زعفران بسته بندی شده را دارید بد نیست با مراحل تولید زعفران و نحوه تولید زعفران بسته بندی آشنا شوید.

پس از برداشت گل زعفران از مزارع کشاورزی، اقدام به جداسازی کلاله های زعفران می شود. عمر کوتاه گل زعفران و فسادپذیری آنها ایجاب می کند در اسرع وقت کلاله های قرمز رنگ از گلبرگ ها جدا شده و خشک شوند.

قیمت یک مثقال زعفران

کلاله های قرمز رنگ سه شاخه بوده و متصل به قسمت ساقه یا سفیدی زعفران است. اگر کلاله‌ ها به همراه تمام بخش ساقه یا سفیدی زعفران، از سایر اجزای گل جدا شده و خشک شوند؛ زعفران دسته به وجود می آید.چنانچه سفیدی زعفران از کلاله های قرمز رنگ جدا شود، سایر انواع زعفران به دست می‌ آید.

بسته به میزان سفیدی متصل به قرمزی یا کلاله زعفران، انواع زعفران پوشال، سرگل و نگین به وجود می آیند. استفاده از روش های استاندارد برای جدا کردن کلاله ها و خشک کردن زعفران در حفظ کیفیت اولیه زعفران موثر خواهند بود.

روش های نادرست در طی مراحل تولید زعفران سبب شکسته و خرد شدن رشته های زعفران، بد رنگ شدن کلاله های قرمز رنگ و کاهش عطر و طعم زعفران می شود.

پس از تولید و فرآوری انواع زعفران، جهت حفظ ویژگیهای زعفران اقدام به بسته بندی زعفران می شود.

مناسب‌ ترین ظروف برای بسته بندی زعفران، ظروف فلزی و شیشه ای هستند. ظروف فلزی خاتم از پرفروش ترین ظروف بسته بندی زعفران می باشد. استحکام ظروف در مقابل ضربه و رطوبت، حفاظت از زعفران در مقابل تابش مستقیم نور و طراحی زیبای ظروف؛ از جمله ویژگی های ظروف بسته بندی خاتم می باشد.

ظروف آذین، گوهر، اطلسی و پاکتی از دیگر انواع زعفران بسته بندی شده می باشند.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات با سال ها تجربه در زمینه تولید زعفران؛ توانسته است در زمینه بسته بندی زعفران و عرضه و پخش زعفران به سراسر کشور با سابقه درخشان و موفق فعالیت نماید.

شما هموطن عزیز در هر کجای ایران که هستید می توانید انواع زعفران بسته بندی را از فروشگاه زعفران ممتاز قائنات خریداری نمایید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.