خرید عمده زعفران درجه یک تربت حیدریه

خرید عمده زعفران درجه یک تربت حیدریه

آیا می خواهید بهترین زعفران ایران، با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید؟ آیا می خواهید زعفران درجه یک  تربت حیدریه را به صورت مستقیم از تولید کنندگان آن تهیه نمایید؟ قیمت خرید عمده زعفران درجه یک تربت حیدریه چقدر است؟

تربت حیدریه با تولید سالیانه حدود ۵۰ تا زعفران به عنوان بزرگترین مرکز تولید زعفران شناخته شده است. زعفران تربت حیدریه از لحاظ کیفیت، درجه یک و بی نظیر می باشد. شما می توانید با خرید عمده زعفران تربت حیدریه، مرغوب ترین زعفران را با قیمت مناسب خریداری و تهیه نمایید.

یکی از شاخص ترین محصولات تربت حیدریه که در ایران و جهان رتبه نخست را به خود اختصاص داده زعفران است که کشت آن در سطح هشت هزار هکتار با تولید سالانه ۵۰ تن صورت می گیرد.

در فصل برداشت زعفران، تمام زعفرانکاران شهرستان های مجاور، محصول خود را برای فروش به این شهرستان منتقل می کنند.

متوسط عملکرد برداشت زعفران در منطقه تربت حیدریه ۴٫۲ کیلوگرم در هکتار است که به لحاظ عملکرد در واحد سطح رتبه اول را در استان خراسان رضوی دارد.

هر سال در فصل برداشت محصول زعفران، کشاورزان تربت حیدریه با برداشت این محصول از مزارع خود و جدا کردن کلاله ها از گل، که کار بسیار زمانبری است این کار را به مدت ۱۵ تا ۲۰ روز انجام می دهند. و پس از اتمام برداشت محصول ، زعفران خود را برای فروش به بازار تربت و مشهد مقدس می برند.

بسیاری از کشاورزان در زمان برداشت محصول زعفران ، گل زعفران را به بازار فروش گل می برند و در همانجا به قیمت تعیین شده بفروش می رسانند.

برای اطلاع از نحوه خرید عمده زعفران با فروشگاه زعفران ممتاز قائنات تماس بگیرید.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.