خرید زعفران ارزان

خرید زعفران ارزان

آیا به دنبال خرید زعفران ارزان قیمت اما با کیفیت بالا هستید؟ از کجا می توان زعفران ارزان و صددرصد اصل را خریداری نمود؟ ویژگیهای زعفران اعلا و اصل کدام است؟

از آنجا که زعفران محصولی گرانبهاست بسیاری از افراد در جستجوی مراکز خرید زعفران ارزان قیمت هستند. اما خرید زعفران ارزان قیمت و با کیفیت بالا، چگونه امکان پذیر است؟

علت تفاوت قیمت خرید زعفران به نوع زعفران و درجه کیفیت آن برمی‌گردد. زعفران محصولی تنوع پذیر است و به انواع زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین تقسیم‌بندی می‌شود که به ترتیب از میزان سفیدی (خامه) موجود در آن کم شده به طوری که زعفران سرگل و نگین تماماً قرمز بوده و فاقد خامه است.

از نظر کیفیت زعفران به انواع درجه ۱، ۲ و ۳ تقسیم بندی می شود. زعفران درجه یک زعفرانی است دارای کلاله های قرمز درشت که شکستگی بین رشته ها دیده نمی شود. خامه یا سفیدی در زعفران درجه یک وجود ندارد و زعفرانی تمام قرمز است.

قیمت یک گرم زعفران

زعفران اعلا درجه یک دارای بالاترین قدرت رنگی نیز می باشد. هر چند درجه کیفیت زعفران بالاتر باشد؛ قیمت بالاتری خواهد داشت. در بین انواع زعفران قیمت زعفران نگین بالاتر است. حتماً می‌پرسید با این تفاسیر چگونه زعفران ارزان قیمت را خریداری کنیم؟!

شما با خرید زعفران از مراکز اصلی تولید و پخش زعفران، می توانید زعفران را با قیمت واقعی تولید خریداری نمایید. زعفران پس از برداشت از مزارع، طی مراحلی فرآوری و خشک سازی شده و روانه بازار میشود.
از مرحله تولید تا مصرف زعفران، واسطه‌ها و دلالان زیادی وجود دارند. وجود واسطه ها سبب افزایش کاذب قیمت زعفران شده، بعلاوه احتمال افزوده شدن ناخالصی و تقلب در زعفران را بیشتر می کند.

فروشگاه زعفران ممتاز قائنات در زمینه کاشت و تولید زعفران فعالیت داشته و زعفران را بدون واسطه به سراسر کشور عرضه می‌کند.

برای خرید زعفران اعلا و صد در صد اصل، آن هم با قیمت مناسب و ارزان، می توانید با واحد فروش تماس بگیرید.

نسبت به کیفیت بالایی که انواع زعفران در فروشگاه ما عرضه می‌شود؛ قیمت زعفران ارزان و مقرون به صرفه است. شما هم میتوانید کیفیت محصولات ما را یکبار تجربه کنید.

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.