خرید و فروش زعفران در مشهد

خرید و فروش زعفران در مشهد

بازار خرید و فروش زعفران در مشهد چگونه است؟ قیمت زعفران در مشهد چقدر است؟ قیمت خرید زعفران سرگل در مشهد هم اکنون چقدر است؟

بازار مشهد به عنوان قطب خرید و فروش زعفران شناخته می‌ شود. استان‌ های خراسان رضوی و جنوبی از بزرگترین تولیدکنندگان زعفران مرغوب کشور هستند.

زعفران به سهولت سایر محصولات کشاورزی تولید نمی‌ شود و به همین سادگی به دست ما نمیرسد. تولید زعفران فعالیتی زمان‌ بر و پر هزینه و مستلزم بکارگیری نیروی انسانی زیادی است.

زعفران در مرحله برداشت یکی از پرهزینه‌ ترین محصولات کشاورزی است. برداشت زعفران به دلیل نیاز به دقت زیاد، امکان جایگزینی ماشینی ندارد و این کار توسط نیروی انسانی انجام می گیرد. پس از برداشت گل زعفران، جداسازی کلاله ها توسط نیروی انسانی انجام گرفته و پس از خشک کردن آن، زعفران به بازار عرضه میشود.

قیمت یک مثقال زعفران

سایر عوامل تاثیرگذار بر قیمت زعفران؛ نوع زعفران، کیفیت زعفران و بسته بندی زعفران می باشد.

شاید برای شما هم سوال شده باشد که چرا قیمت زعفران در بازارهای مختلف، متفاوت است. از آنجا که زعفران در انواع مختلف ( زعفران دسته، پوشال، نگین و…)عرضه می شود و از طرفی هر کدام از انواع زعفران در درجه کیفیت های مختلف (به عنوان مثال سرگل ممتاز، درجه یک، صادراتی و…) هستند؛ قیمت زعفران متفاوت خواهد بود. بنابراین برای قضاوت در مورد قیمت زعفران بایستی سایر عوامل را هم در نظر گرفت. فروشگاه زعفران ممتاز قائنات عرضه کننده انواع زعفران قائنات اصل به سراسر کشور می باشد.

به دلیل ارتباط راحت و همکاری مداوم با فعالان حوزه خرید و فروش زعفران در مشهد، این فروشگاه قادر است تازه ترین اخبار در مورد قیمت خرید و فروش زعفران و قیمت به روز زعفران را در اختیار خریداران زعفران قرار دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و فروش زعفران در مشهد می توانید با ما تماس بگیرید.


خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۵۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.