بهترین قیمت زعفران درجه یک

بهترین قیمت زعفران درجه یک چند است؟ کیفیت و مرغوبیت بهترین زعفران درجه یک را از کجا بدانیم؟ از کجا بهترین زعفران درجه یک را خریداری کنم؟

زعفران منطقه قائنات به دلیل کیفیت بالا و مرغوبیتی که در این زعفران هست باعث شده که به وسیله این محصول، این منطقه را طلای سرخ ایران بنامند. و دلیل آن هم آب و هوای مناسب و خاک بسیار عالی برای کشت این محصول می باشد.

زعفران نام اطلاق شده به کلاله سه شاخه و خشک زعفران همراه با بخشی از خامه و یا بدون خامه است که از گیاه کروکوس ساتیوس حاصل می شود و به طلای سرخ شهرت پیدا کرده است.

بهترین قیمت زعفران درجه یک

زعفران گرانبهاترین ادویه جهان محسوب می شود. با توجه به ویژگی های منحصر بفرد این گیاه ارزشمند در درجه اول بعنوان ماده رنگ دهنده و ادویه خاص و در مرحله بعد در رنگسازی و تولید مواد معطر مورد استفاده قرار می گیرد. قرن هاست به سبب ویژگیهای آرام بخشی و دارویی زعفران، در درمان و معالجه امراض مختلف بکار می رود. زعفران یکی از با ارزش ترین گیاهان ایران است که توجه جهانیان را به خود جلب نموده است.

زعفران درجه یک، همانند طلا با ارزش است و قابلیت خرید و فروش دارد، و به همین دلیل است که به زعفران لقب طلای سرخ نسبت داده اند.

افرادی زیادی هستند که در زمینه خرید و فروش انواع زعفران فعالیت دارند و دوست دارند همواره از بهترین قیمت خرید و فروش زعفران درجه یک اطلاع یابند.

شما میتوانید جهت اطلاع در مورد بهترین قیمت زعفران درجه یک و خرید این محصول با فروشگاه زعفران ممتاز قائنات تماس حاصل فرمایید.

این مقاله را هم از دست ندهید:  قیمت روز زعفران خشک اعلا در مشهد

خرید زعفران قائنات , قیمت روز زعفران قائنات

مطالب مرتبط

نظرات شما

  1. مطلّب جعفرنژاد

    برای زعفران در مشهد قیمت میزنند مثلا کیلویی ۴ میلیون تومان ولی در تبریز کیلویی بیش از ۷ میلیون میفته. من میخواستم با قیمت مشهد مقدار کمی زعفران بخرم از کجا میتونم بخرم. زعفران قائنات

    • سلام
      والا این همه زعفران ما ارسال میکنیم اون شهر تا حالا به اون قیمت نرسیده، ولی بازم جهت سفارش و یا مشاوره زعفران می تونید از طریق لینک زیر یا از طریق کانال تلگرام با ما در ارتباط باشید.
      تماس با ما
      لینک کانال تلگرام زعفران قائنات:
      @saffronghaenat_ir

قالب ووکامرس